KosWebAgency – це трендова, талановита, інтелектуальна та енергійна команда! Ми орієнтовані на сучасні тенденції у сфері веб-розробки, завдяки яким і досягаємо поставлених цілей, і, що найголовніше, втілюємо у життя Ваші проєкти.

KosWebAgency дотримується певних внутрішніх корпоративних принципів:

Саме завдяки цим принципам, ми розробляємо проєкти з «нуля», без шаблонів, які Ви можете побачити на кожному кроці. Ми не використовуємо макети, тому що кожен кейс має свою унікальну історію і своє кінцеве призначення.

Які послуги пропонує наша команда:

Для кого ми?

Якщо Ви власник малого або середнього бізнесу, ми зможемо допомогти Вашій справі вийти на новий рівень! Багато підприємців навіть не усвідомлюють, наскільки зараз важливо мати власний сайт. Оскільки це не тільки одне із джерел залучення потенційних клієнтів, але ще і Ваша візитна картка у мережі.

Терміни виконання і вартість розробки

KosWebAgency – клієнтоорієнтована команда, тому кожне Ваше побажання враховується, а всі деталі обговорюються окремо. Тому термін виконання і тарифна сітка є індивідуальною та залежить від конкретного проєкту.

Додатково ми продовжуємо супроводжувати наших клієнтів, при цьому постійно оновлюємо ключові показники успішності сайту.

Отож, якщо Вам потрібний якісний сайт, який зможе залучити потенційних клієнтів, – Вам до нас! Ми врахуємо усі Ваші побажання, проведемо аналіз ринку, і, ми впевнені, що на виході Ви отримаєте найкраще рішення, яке підходить виключно для Вас!

З любов’ю KosWebAgency

Вам потрібний якісний сайт?

Залиште свої дані і ми зв’яжемось з Вами для обговорення всіх деталей проекту.

Безкоштовна консультація за телефоном:
+38 096 509 39 96